۱۳۹۲ اردیبهشت ۱, یکشنبه

عرق خوری دختران در خوابگاهاین فیلم توسط موبایل از یک محفل دخترانه گرفته شده و ظاهرا اینجا خوابگاه دخترانه یا خانه دانشجویی یا چیزی شبیه آن است. دخترها که مشغول تخمه شکستن و سیگار کشیدن هستند، عرق خورده اند و مست کرده اند. نشان به آن نشان که در آغاز ویدیو فیلمبردار می پرسد: "کی مسته؟" و با صدای بلند جواب می گیرد: "مـــن".
دختر های مست ایرانی
لطفا تنها در صورتی که بیش از ١٦ سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.

اگر این متن را می بینید به این معنی است که شما تایید کرده اید که بالای ١٦ سال دارید. اگر اینطور نیست یا علاقه ای به دیدن چنین تصاویری ندارید لطفا اکنون این صفحه را ببندید.

فیلمبردار شرایط دختر ها را این گونه توصیف می کند: "بچه ها یه قوطی رو هنوز تموم نکردن گوزن اونوقت میگن یه قوطی کاریمون نمیکنه".

نفیسه یکی از این دخترهاست که تا قبل از روشن شدن دوربین داشته داستان های سکس اش را تعریف می کرده اما در مقابل دوربین ادعا می کند که تا حالا سکس نداشته و این اسباب خنده بقیه می شود.

دختر دیگر نگران است که به واسطه داشتن سکس پرده بکارت اش را از دست بدهد اما مستی آنقدر روی او اثر گذاشته که می گوید: "اگه الان بیاد اینجا پرده ام رو میدم". 

خود فیلمبردار آنقدر حال خرابی دارد که موقع برداشتن تخمه دستش را داخل جاسیگاری می کند. جالب اینکه با وجود این حال خراب، دختر ها همچنان نگرانند که فیلمشان لو نرود و پخش نشود اما فیلمبردار قولی در این مورد نمی دهد! شاید به همین خاطر است که شما می توانید حالا فیلم عرق خوری دختر ها در خوابگاه را از این زیر ببینید.

۴ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. 09123509863 خانمهای تهرانی جهت صیغه با ثاپورت مالی

  پاسخحذف
 3. این نظر توسط نویسنده حذف شده است.

  پاسخحذف
 4. سکس تل شهوتناک. قابل توجه دخترای کس داغ:سکس تل میکنم عاشق سکس تلم سکس تل شهوتناک با ارضای واقعی فقط دخترا بزنگن اسمم سعید 09389424890

  پاسخحذف