۱۳۹۱ شهریور ۲۹, چهارشنبه

آشنایی با نارنجی تیوب


اگر از همراهان نارنجی نیوز بوده باشید با نارنجی تیوب نیز آشنایی دارید اما در غیر اینصورت این توضیح مختصر را بخوانید.

یوتیوب سایتی است پر از ویدیوهای جالب و دیدنی، به زبان های مختلف. اما تا بحال چند عدد ویدیو در یوتیوب دیده اید که چندان هم جالب نبوده اند، چند ساعت از وقتتان را پای ویدیوهای بی سر و ته و بی مفهوم هدر داده اید و یا چند بار شده که آرزو کنید کاش محلی بود که جالب ترین ویدیوهای یوتیوب را گردآوری کند.
خوب، این محل اکنون پیش روی شماست، حداقل سعی می کند که باشد. ما وقتمان را تلف می کنیم که لااقل شما نکنید! 

هر چند تشخیص جالب بودن یک موضوع کاملا نسبی است اما بی شک استانداردهایی نیز دارد که با رعایت آنها سعی می کنیم تک تک ویدیوهای این مجموعه را طوری انتخاب کنیم که ارزش صرف وقتتان را داشته باشد. از این رو کمیت به هیچ وجه ملاک ما نخواهد بود. در این راه به کمک شما نیز احتیاج داریم. نظرات نوشتاری و 1 ثانیه ای شما در اینجا، لایک ها و شیرهای شما در فیسبوک و فیورت ها و ریتوییت های شما در توییتر می تواند خطی مشی ما را روشن سازد.

همچنین با کمال میل از پیشنهاد ویدیوهای جالب از سوی شما استقبال می کنیم. اگر شما هم وقتتان را تلف می کنید پس با معرفی جالب ترین ویدیوهایی که می بینید به ما، در جلوگیری از هدر رفت وقت دیگران کمک کنید؛ با این توضیح که سیاست ما در انتخاب ویدیو حتی الامکان جدید بودن آنهاست.

تذکر: با توجه به اینکه به احتمال زیاد با موارد بیشمار نقض حریم خصوصی افراد (به ویژه در ویدیوهای ایرانی) مواجه خواهیم شد تصمیم گرفتیم خودمان را وارد این بازی نکنیم. اگر هر زمان و در مورد هر ویدیو احساس کردید که حریم خصوصی شخص یا اشخاصی نقض شده است از راه مکاتبه با سایت یوتیوب نسبت به حذف آن ویدیو اقدام نمایید. بدیهی است که نارنجی تیوب عواقب استفاده یا سوءاستفاده از محتوای هیچ یک از ویدیوها را نمی پذیرد.

نارنجی تیوب روز پنجشنبه (91/7/6) با یک سورپرایز بزرگ بصورت رسمی افتتاح خواهد شد. برای تهیه این سورپرایز زحمت زیادی کشیده شده است، بنابراین روز پنجشنبه، سورپرایز بزرگ نارنجی تیوب، معرفی نارنجی تیوب به دوستان و آشنایان و عضویت در سایت، صفحات توییتر و فیسبوک ما را فراموش نکنید. 

با احترام نارنجی تیوب

۲ نظر:

 1. دست رسی به راحتی ویدوها ندارم لطفا رهنمایم کنید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سلام
   دسترسی به ویدیوهای ما راحت تر از اونی هست که فکرشو بکنین. اگه به سایت یوتیوب دسترسی دارین و می تونین ویدیوهاشو ببینین پس اینجا هم نباید مشکلی داشته باشین اما اگه به یوتیوب هم دسترسی ندارین دو راه دارین: 1- وی پی ان بخرین 2- این مطلب رو بخونین http://narenjitube.blogspot.com/2012/10/how-to-watch-youtube-in-iran-without-VPN.html

   حذف