۱۳۹۲ فروردین ۱۰, شنبه

حالا که vpn قطع شده از این فیلترشکن برای دیدن یوتیوب استفاده کنیدحالا که vpn قطع شده دست ایرانی های داخل کشور از دسترسی به اینترنت آزاد کوتاه تر شده است اما هنوز امکان دور زدن فیلتر میسر است.
در میان فیلترشکن های مختلف در این پست می خواهیم یکی را معرفی کنیم که هم تست شده و به درستی کار می کند و هم به درد کار کاربران نارنجی تیوب می خورد یعنی دیدن ویدیوهای یوتیوب با سرعت مناسب.
قطع شدن vpn در ایران

توجه داشته باشید که مرورگر مورد تایید ما موزیلا فایرفاکس است و تصاویری که در ادامه می بینید آموزش تنظیمات این مرورگر هستند.

فیلترشکن پیشنهادی ما برای این روزهای vpn قطعی فری گیت است که می توانید از سایت سازنده در اینجا دانلود کنید. این فیلترشکن عملکرد بسیار خوبی در دیدن ویدیوهای یوتیوب از خود نشان می دهد و سرعت آن تا حدود زیادی با سرعت وی پی ان قابل مقایسه است.

پس از دانلود فیلترشکن فری گیت آن را باز کرده و پیغام هشدار را Run کنید. مرورگر اینترنت اکسپلورر خود به خود باز می شود که مطلوب ما نیست. شما مرورگر موزیلا را باز کنید و از منوی کشویی، Options را انتخاب نمایید.
قسمت Options در موزیلا
به قسمت Advanced رفته، زبانه Network را انتخاب نموده و روی Settings کلیک نمایید.
قسمت Settings در موزیلا
مشابه شکل زیر اعداد مربوط به HTTP Proxy و Port را وارد نمایید و سپس روی OK کلیک کنید. (با توجه به اینکه استفاده از فیلترشکن سرعت بارگذاری سایت ها را پایین می آورد هر زمان که نیاز نداشتید سایتی را به کمک فیلترشکن باز کنید در همین قسمت No Proxy را انتخاب کنید.)
Connection Settings فیلترشکن فری گیت در موزیلا
حالا از اینترنت آزاد لذت برده و از آن مهمتر ویدیوهای یوتیوب را به راحتی و با سرعت مناسب تماشا کنید.
تذکر ۱: همواره سعی کنید از هر مرورگری که استفاده می کنید آن را به آخرین نسخه آن به روز کنید. در مورد موزیلا این کار را با کلیک بر منوی کشویی Firefox، انتخاب Help و کلیک بر About Firefox انجام دهید.
تذکر ۲: ممکن است برای دیدن ویدیوهای یوتیوب نیاز به دانلود افزونه خاصی داشته باشید. اگر چنین باشد خود مرورگر به شما اطلاع خواهد داد و تنها کافیست روی Install missing add-ons کلیک نمایید.
تذکر ۳: مهم ترین نکته برای ما فیلترشکنی است که به کمک آن بتوانید با آسایش ویدیوهای یوتیوب را ببینید. بدیهی است که به کمک فری گیت امکان دسترسی به فیسبوک و سایت های فیلتر شده دیگر را نیز خواهید داشت اما احتمالا تجربه حضور در فیسبوک به کمک فری گیت به آن آسودگی و لذت بخشی که با وی پی ان داشتید نخواهد بود.
تذکر ۴: سیاست فیلترشکن فری گیت عدم استفاده از سایت های پورنو است بنابراین امکان دسترسی به سایت هایی با محتوای پورنو و مستهجن را به شما نخواهد داد. با این حال مسدود سازی این سایت ها توسط فری گیت به آن سفت و سختی که توسط واحد فیلترینگ ایران صورت می گیرد نیست.

اگر عادت به استفاده از وی پی ان دارید استفاده از فیلترشکن فری گیت می تواند تجربه جدید و خوشایندی برایتان باشد.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر