۱۳۹۱ بهمن ۱۴, شنبه

ماجرای بوسه های آزاده اردکانی و کامران دانشجو در آسانسور چیست؟


ویدیویی که در ادامه مطلب خواهید دید یک زن چادری و یک مرد ریش دار را در آسانسور نشان می دهد که به محض اینکه در آسانسور تنها می شوند شروع به بوسه از لب های یکدیگر می کنند زیرا ظاهرا اطلاع ندارند که آسانسور مجهز به دوربین مدار بسته است.
خوب، تا اینجای کار اگر فرض را بر این بگذاریم که این دو مثلا زن و شوهر هستند که نباید ایرادی داشته باشد اما اگر آن خانم آزاده اردکانی رئیس سابق موزه ملی ایران و آن آقا کامران دانشجو وزیر علوم باشد چه؟
یکی از مشکلاتی که در زمان انتشار چنین ویدیوهایی وجود دارد داستان پردازی هایی است که در مورد آن صورت می گیرد (فایل صوتی جلسه مداحان را که به خاطر دارید؟) و این باعث می شود که نتوان به درستی حقیقت را تشخیص داد.

مثلا در مورد این ویدیو، با توجه اینکه ما از روز اول انتشار، روند آن را زیر نظر داشتیم شاید بتوان نتیجه گرفت که این یک داستان پردازی دیگر است. ابتدا از آن بعنوان فیلم لو رفته سکس (!) حاج آقا و حاج خانم در آسانسور یاد شد. کمی بعد احتمالا برای جالب تر شدن موضوع، تبدیل شد به بوسه های مخفیانه آقای مدیر و خانم منشی اش در آسانسور و بعد ناگهان بوسه های آزاده اردکانی و کامران دانشجو. اینکه قرعه چگونه به نام آزاده اردکانی افتاد نیز چندان روشن نیست، شاید به خاطر اینکه او چندی پیش به حکم دادگاه بخاطر تحصیل مال نامشروع محکوم شد.
آزاده اردکانی و هدیه تهرانی و اسفندیار رحیم مشایی
از چپ به راست: آزاده اردکانی ، هدیه تهرانی ، اسفندیار رحیم مشایی
 
به هر حال چه این دو واقعا آزاده اردکانی و کامران دانشجو باشند و چه نه، رفتارشان بسیار عجیب است، آنها عین بچه ها دائم با آسانسور بالا و پایین می روند و به دنبال زمان مناسب می گردند که اقدام به بوسه نمایند.   

۱ نظر: