۱۳۹۱ مهر ۲۵, سه‌شنبه

چرا برنامه نود این صحنه را نشان نداد؟


حالا که امشب تیم ملی فوتبال ایران در راه رسیدن به جام جهانی 2014 برزیل باید به مصاف تیم ملی کره جنوبی برود مناسب دیدیم یک ویدیوی نوستالژیک از گذشته های نه چندان دور به شما نشان دهیم. این ویدیو شوخی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران را قبل از جام جهانی 1998 و در داخل هواپیما نشان می دهد. از قضا دیشب برنامه نود در بخش دوربین نود خود این فیلم را نشان داد ولی تصویر یک نفر در آن نبود. همین تصویری که در پایین می بینید. 
خوب، البته خودمان را لوس می کنیم وگرنه معلوم است که صدا و سیما اجازه پخش تصویر سید محمد حسینی را نمی دهد. ولی راستی حسینی آنجا چه کار می کند؟! بی تردید او حتی تصور نمی کرد که 14 سال بعد چنین وضعیتی داشته باشد.
      جدا از این موضوع سه نکته دیگر توجه ما را به خود جلب کرد:
      1- مهدی مهدوی کیا در آن زمان که در اوج جوانی اش بوده از شوخی و جنجال دوری می کرده چه برسد به حالا. تازه اغراق نکرده ایم اگر بگوییم الان کمی بهتر هم شده!
      2- علی دایی خیلی افتاده تر از چیزی که الان هست به نظر می رسد. حتی نمی توان تصور کرد که امروز روز علی دایی بیاید و راجع به اموالش صحبت کند.
      3- اینکه ما ایرانی ها حتی در 14 سال پیش به ناوگان هوایی اعتماد نداشتیم، خیلی قبل تر از بسیاری از سقوط های عجیب و غریب هواپیماها در چند سال اخیر.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر