۱۳۹۲ اردیبهشت ۱۵, یکشنبه

متین دو حنجره می خواهد اشکین ۰۰۹۸ را [یک کاری] بکند


متین معارفی معروف به متین دو حنجره که خود را پدر راک شرق می داند اخیرا یک آهنگ یا به تعبیر درست تر یک دیس بیرون داده و به سه خواننده دیگر شامل ساسی مانکن، علیشمس و اشکین ۰۰۹۸ حسابی تاخته است.
لطفا تنها در صورتی که بیش از ١٦ سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.


اگر این متن را می بینید به این معنی است که شما تایید کرده اید که بالای ١٦ سال دارید. اگر اینطور نیست یا علاقه ای به شنیدن چنین الفاظی ندارید لطفا این ویدیو را نبینید.


اصلا دیس یعنی چی؟ دیس به آهنگ هایی گفته می شود که معمولا رپر ها برای انتقاد (و بیشتر اوقات فحاشی) به یک رپر یا خواننده دیگر بیرون می دهند.

مضمون دیس جدید متین دو حنجره به نام " چاقال ماقال " کاملا سکسی است، از اسم آن هم مشخص است. چاقال در ادبیات کوچه بازاری به معنی پسر همجنسگرا و آن هم از نوع مفعول آن است.

متین دو حنجره وقتی راجع به ساسی مانکن می خواند خوابش می گیرد! در مورد علیشمس تنها به همین نکته بسنده می کند که تکلیف او معلوم است اما اشکین ۰۰۹۸ را آبروبر ایران و ایرانی قلمداد می کند.

به نظر می رسد متین نگاه شهوت آلودی به اشکین ۰۰۹۸ دارد و بیراه نیست اگر بگوییم می خواهد با او کاری بکند! این را مضمون آهنگ نشان می دهد که در آن متین به طرز شهوت آمیزی از اشکین تعریف می کند و با توجه به اینکه خود او مدعی است که این سه نفر همگی چاقال هستند می توان حدس زد که او چه منظوری دارد.

۳ نظر:

 1. بابا این نسناس خودش دوجنسه هستش حالا اومده به چند تا گی گیر میده!!
  تفاوت تن صدا کاملا مربوط به هورمونای متفاوت دو جنس میباشد

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 3. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف