یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

شهوت دختر های ایرانی آنها را به سمت سکس مقعدی سوق داده است


ویدیویی که در ادامه مطلب خواهید دید ظاهرا قسمت کوتاهی است از مستندی با عنوان تابو. در این ویدیو چند زن و دختر ایرانی راجع به شهوت ، سکس و مسائل جنسی صحبت می کنند.
جالب اینکه یکی از آنها بجای سکس از اصطلاح "سانفرانسیسکو رفتن" استفاده می کند.
دختر ایرانی
لطفا تنها در صورتی که بیش از ١٦ سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.

شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

حالا که vpn قطع شده از این فیلترشکن برای دیدن یوتیوب استفاده کنیدحالا که vpn قطع شده دست ایرانی های داخل کشور از دسترسی به اینترنت آزاد کوتاه تر شده است اما هنوز امکان دور زدن فیلتر میسر است.
در میان فیلترشکن های مختلف در این پست می خواهیم یکی را معرفی کنیم که هم تست شده و به درستی کار می کند و هم به درد کار کاربران نارنجی تیوب می خورد یعنی دیدن ویدیوهای یوتیوب با سرعت مناسب.
قطع شدن vpn در ایران

جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

وقتی فرید زلاند تنظیم های بابک سعیدی را آبکی می خواند


علیرضا امیرقاسمی و تلویزیون Ti اش امسال توانستند برای نوروز خود را به خانه ایرانیان داخل کشور برسانند. برنامه های نوروزی آنها از طریق تلویزیون اندیشه پخش شد و خود شبکه Ti نیز هم اکنون در ماهواره یاه ست فرکانس ۱۱۸۸۱، جهت عمودی با نرخ نشانه گذاری ۲۷۵۰۰ و نرخ تصحیح ۲/۳ برنامه پخش می کنند.
علیرضا امیرقاسمی و فرید زولاند

پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

رقص کارکنان بی بی سی به مناسبت نوروز


تلویزیون بی بی سی فارسی کلیپ کوتاهی را درست کرده و گهگاه مابین برنامه هایش پخش می کند. در این کلیپ کارکنان بی بی سی با ترانه ای با صدای مرتضی احمدی می رقصند و برخی نیز فقط حرکات موزون انجام می دهند.
رقص سیاوش اردلان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

وقتی یحیی گل محمدی اشک مهدی مهدوی کیا را در می آورد


آخرین برنامه نود در سال ۹۱ یک مهمان ویژه داشت: مهدی مهدوی کیا.
عادل فردوسی پور مصاحبه اش با مهدوی کیا را با این جمله آغاز کرد: "آخرین فرار موشک فرار از نامهربانی ها بود"، اشاره ای به کنار گذاشته شدن او از تیم پرسپولیس توسط یحیی گل محمدی سرمربی این تیم.
گریه مهدی مهدوی کیا

سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

فیلم بغل کردن مادر چاوز توسط احمدی نژاد و اثبات واقعی بودن آن


شاید اگر یک خارجی این تیتر را می دید تعجب می کرد. یعنی که چه؟ مگر می شود که مثلا خبرگزاری رویترز یک عکس را منتشر کند و جعلی باشد؟
خوب ما به آن خارجی حق می دهیم که تعجب کند ولی در کشور ما این جوری است. گاهی اوقات یک خبرگزاری یک عکس فتوشاپی را به عنوان واقعیت به خوردمان می دهد و گاهی ادعا می کند یه یک عکس واقعی فتوشاپ است!
احمدی نژاد مادر چاوز را بغل می کند

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

دلیل فحاشی به ارمیا چیست؟ بی فرهنگی ما یا ریاکاری محجبه آواز خوان


ارمیا برنده آکادمی موسیقی گوگوش ۲۰۱۳ شد اما قضیه به همین سادگی نیست. پس از برنده شدن او موجی از اتهام، توهین و فحاشی در فضای مجازی و بخصوص فیسبوک نصیب او و شبکه من و تو شد که با توجه به فضای حاکم بر فیسبوک پیش از فینال، این اتفاق چندان هم دور از ذهن نبود. 
مجید ارمیا ندا

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

برهنه شدن دو زن ایرانی در خیابان در اعتراض به حجاب


دو زن ایرانی که ظاهرا از فعالان حقوق زنان هستند در روز هشتم مارس موسوم به روز زن در یکی از خیابان های شهر استکهلم در کشور سوئد نیمه برهنه شدند تا به این ترتیب با جلب توجه عابران بتوانند پیام خود را منتقل نمایند.
گروه فمن ایرانی
لطفا تنها در صورتی که بیش از ١٦ سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

گنگ نم استایل ایرانی با عنوان پرشن استایل


قبلا در مطلبی گفتیم که دیگر دنیا در حال فراموش کردن گنگ نم استایل است و در راستای پیدا کردن جایگزینی برای آن فعلا به رقص هارلم رسیده اند. با این حال تب گنگ نم استایل تازه به ایران رسیده است. از تقلید گنگ نم استایل در برنامه خنده بازار شبکه سه، تا شادی گنگ نم استایلی بازیکنان فوتبال لیگ برتر ایران و حالا این ویدیو: پرشن استایل.
پرشن استایل

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

۱۰ پست جالب دیده نشده نارنجی تیوب در سال ۹۱

سلام
سال نو مبارک!
در میان تمام پست هایی که در سال ۹۱ کار کردیم برخی بیشتر از بقیه گرفتند و دیده شدند. هر چند از نظر ما تمام پست هایی که در نارنجی تیوب کار می کنیم جالب هستند و ارزش دیدن را دارند اما در نهایت این شما بازدیدکنندگان هستید که برخی از پست ها را بیش از بقیه جلوه می دهید.
با این حال در اینجا می خواهیم ۱۰ پستی را که در سال ۹۱ کار کردیم، بسیار خوب بودند، اما آنچنان که باید دیده نشدند به شما معرفی کنیم.

پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش.

ای کاش پیام نوروزی رهبران جهان چنین بود


یک نوروز دیگر آمد و رهبران ایران و جهان پیام های نوروزی خود را دادند، هر کسی از موضع خود و همه همان حرف های قدیمی.
اما ای کاش امروز که تلویزیون را روشن می کردیم همه چیز رنگ دیگری به خود گرفته بود، کاش یکسره صحبت از انسانیت و صلح و برابری و شادی و آزادی بود.
چارلی چاپلین

چهارشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

انیمیشن شبکه آرته فرانسه درباره نوروز و سفره هفت سین


شبکه آرته فرانسه اخیرا در اقدامی جالب انیمیشنی با عنوان نوروز تهیه و پخش کرد. در این ویدیوی زیبا و کوتاه درباره نوروز و هفت سین به مخاطب فرانسوی زبان توضیح داده می شود در حالیکه بخش زیادی از ویدیو نیز به زبان فارسی است.
نوروز آرته

سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

فیلم واقعی نجات مریلا زارعی از سقوط به دره


این ویدیوی واقعی مربوط به پشت صحنه فیلم خوابم می آد به کارگردانی رضا عطاران است. در صحنه ای از این فیلم برخوردی که با ماشین پیکان که مریلا زارعی در آن حضور دارد باعث می شود که ماشین آهسته آهسته به سمت دره حرکت کند.
نجات مریلا زارعی

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

شوخی خرکی با فامیل و دوستان به کمک کلاه گیس


این آقا یک شوخی خرکی شجاعانه و خلاقانه با فامیل و دوستانش انجام می دهد. شجاعانه به این خاطر که برای ساختن یک چنین شوخی و گذاشتن آن در یوتیوب همه موهایش را زده و خلاقانه به این خاطر که با موهای واقعی اش برای خود یک کلاه گیس درست می کند.
شوخی با کلاه گیس

یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

رقص سکسی و شهوانی دخترهای ایرانی با لباس زیر


شش دختر ایرانی در یک اتاق دور هم جمع هستند. ماهواره روشن است و موسیقی خارجی از آن پخش می شود. آنها تصمیم می گیرند که روی پله ها بایستند و برقصند و یک نفر از آنها فیلم بگیرد تا یک کلیپ رقص ایرانی با موسیقی خارجی برای خودشان درست کنند.
اما به ناگاه همه چیز عوض می شود و رقص ایرانی آنها تبدیل به رقص سکسی می شود.
عکس سکسی ایرانی
لطفا تنها در صورتی که بیش از ۱۲ سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.

شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

نگاهی بیندازید به داخل اتاق عملیات کاخ سفید


همه ما تنها چیزی که از کاخ سفید دیده ایم نمای بیرونی آن است اما این ویدیوی جالب که زیرنویس فارسی نیز دارد شما را به داخل کاخ سفید می برد و در مورد اتاق عملیات آن توضیحات جالبی ارائه می دهد.
اتاق عملیات کاخ سفید

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

تقلید طنز آهنگ گروهی آکادمی موسیقی گوگوش ۱۳۹۱ (تو دریایی)


افشین که قبلا ویدیوی تقلید آکادمی موسیقی گوگوش او را دیده اید این بار آهنگ گروهی آکادمی موسیقی گوگوش ۱۳۹۱ یعنی تو دریایی را سوژه خود قرار داده است.
باز هم بزرگنمایی رفتارهای هنرجویان آکادمی حرف اول را در این ویدیو می زند و نتیجه کار باز هم خوب از آب در آمده است.
امیر حسین آکادمی گوگوش

پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

این پسر آمریکایی به ۲۰ زبان دنیا صحبت می کند از جمله فارسی


تعداد افرادی که می توانند به چندین زبان صحبت کنند در دنیا زیاد نیست. یکی از آنها این پسر آمریکایی اهل نیویورک است که به ۲۰ زبان دنیا صحبت می کند: از انگلیسی و فرانسوی و روسی و آلمانی و ایتالیایی گرفته تا هندی و پشتو و ترکی و عربی و فارسی.
پسر آمریکایی چند زبانه

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

اگر غربت نشین هستید این ویدیو را نبینید


اولین و مهم ترین مشکل غربت نشینی دلتنگی است، دلتنگی برای خانواده و خصوصا مامان ها. به همین خاطر است که توصیه می کنیم اگر غربت نشین هستید این ویدیوی تاثیرگذار را نبینید چون هیچ بعید نیست که اشکتان را درآورد.
سینا بابایی

سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

وقتی گزارشگر آلمانی مورد حمله گلوله های برفی قرار می گیرد


این گزارشگر آلمانی آمده بود که یکی از آن گزارش های لوس در مورد برف بازی مردم تهیه کند اما بلایی که مردم سرش آوردند تازه گزارش او را با حال کرد.
مردم در یک حرکت خودجوش شروع به پرتاب گلوله های برفی به سمت او کردند و اکثرا هم سر و صورت او را هدف قرار می دادند.
گزارشگر

دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

وقتی گزارشگر بی بی سی فارسی مورد حمله گاز اشک آور قرار می گیردناآرامی های مصر و پوشش کامل آن توسط تلویزیون فارسی بی بی سی، حسیب عمار گزارشگر این شبکه در مصر را به یک چهره پر کار بدل کرد. اما او که بسیاری از گزارش های خود در محیط باز و میان مردم انجام می دهد این بار خوش شانس نبود و مورد حمله گاز اشک آور پلیس قرار گرفت.
حسیب عمار

یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

عکس های خفن فوق سکسی از مدل آمریکایی لخت لخت


کیت آپتون مدل سکسی و معروف آمریکایی، از روزی که معروف شد کارش مایو پوشیدن بود. این مایوها هر روز تنگ تر و چسبان تر می شد ولی بالاخره هر چه بود می پوشید. اما دیگر اغراق نیست اگر بگوییم که او رسما لخت لخت شده است و سینه های بزرگ سکسی اش در این عکس های خفن گویای همین موضوع است.
تعدادی از عکس های فوق سکسی او به اضافه فیلم عکاسی از او در ادامه مطلب آمده است.
عکس زن لخت
لطفا تنها در صورتی که بیش از ١٦ سال دارید روی ادامه مطلب کلیک کنید.


شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

رقص دخترهای داف ایرانی در دیسکوی مالزی


مالزی مقصد شماره یک بسیاری از دانشجویان ایرانی است. یک کشور زیبا و مدرن پر از دیسکو و چه چیزی بهتر از رفتن به دیسکو برای ایرانی ها تا دور هم جمع شوند و خوش بگذرانند و چه چیزی بهتر از اینکه دخترهای داف ایرانی هم در آنجا حضور داشته باشند.
عکس دختر داف

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

فضانوردان چگونه دست خود را می شویند؟


شاید دیدن ویدیوی یک فضانورد که در فضای بدون جاذبه بیرون زمین دستش را می شوید برایتان جالب باشد. اگر این طور است پس تماشای این ویدیو که توسط سازمان فضایی کانادا منتشر شده است را از دست ندهید.
شستن دست در فضا